Vélemények a termékről
4.0
1 vélemény alapján
5 
0
4 
1
3 
0
2 
0
1 
0
MÉG NEM ÍRT VÉLEMÉNYT A TERMÉKRŐL?
Szemes Róbert
2018.10.01
Ár/érték arányban kiváló termék, jól működik. Kicsit hamar eléri a maximális hőfokot (túlmelegszik) ezért csak kisebb helyiségek esetén hatékony igazán.

Vélemény írása a termékről

Kötelező!
Kötelező!
Kötelező!
Képek
Nem fogadta el az Adatkezelési tájékoztatót
Vissza
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok