Vélemények a termékről
5.0
5 vélemény alapján
5 
5
4 
0
3 
0
2 
0
1 
0
MÉG NEM ÍRT VÉLEMÉNYT A TERMÉKRŐL?
Weyde Gyula
Igazolt vásárlás
2022.06.23
Meg vagyok elégedve a kiszolgállással.
Rendben van minden, az árú rendesen megérkezett.
A termékkel kapcsolatban, tervezési problémák vannak.
1. Az időt állító gomb jelzése a gomb tetején van, kb.25mm -re a skálától. A pontos beállítás igy nehézkes.
2. Az ajtó átmelegszik használat közben.
A fogangyút megfogva a kinyításhoz a forró fém keret megégeti a használó kezét.

üdv Weyde Gyula
Aradvári Károly
2022.02.09
KITŰNŐ!
Esperanza Napoli Légkeveréses mini sütő 25L + Rotisserie
Fehér Attila
2019.08.21
Alapvetően elégedett vagyok a termékkel. Én ugyan nem étel készítésére használom hanem edzett acél visszaeresztésére. Külső szondás hőmérővel ellenőrizve a gyári termosztátja ugyan pontatlan de korrekcióval be lehet állítani a kívánt hőfokot és azt 2C fokon belül tartja is.
Irénke.
2019.06.25
A sütövel megvagyok elégedve.Amit a reklámban olvastam megfelel a valóságnak.Sajnálatom,hogy nincs hozzá magyar részletes leirás.
Éva
2019.04.10
Elégedett vagyok a termékkel. A grillezett csirke szuper lett benne. Életemben nem készítettem ilyen finom, ropogósra sült csirkét. A készülék hamar felmelegszik. Remélem a fogyasztása(áram) is baráti lesz. Azt sajnálom, hogy nincs hozzá magyar nyelvű használati útmutató, de a készülék ábrái egyértelműek és világosak. Jó készülék, köszönöm!

Vélemény írása a termékről

Kötelező!
Kötelező!
Kötelező!
Képek
Nem fogadta el az Adatkezelési tájékoztatót
Vissza
Belépés
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok